DeLonghi ECAM 350.50.B automatické presso
Popis
Skvělá káva stisknutím jednoho tlačítka s plnoautomatickým espressem DeLonghi z řady Dinamica. Připraví 4 základní nápoje – espresso, káva a cappuccino, latte macchiato s nebesky mléčnou pěnou díky systému Latte Crema. Funkce „MY“ navíc umožní upravovat vybrané nápoje, např. sílu kávy, množství vody a mléka nebo teplotu kávy. O čerstvě namletá kávová zrna se postará zabudovaný ocelový mlýnek s možností nastavení hrubosti mletí (13). Zařízení má příkon 1 450 W a vyvíjí tlak 15 barů pro tu nejlahodnější chuť.
- Barevný dotykový displej
Elegantní černé provedení a intuitivní ovládací panel s dotykovými tlačítky potěší každého člena rodiny.
Klíčové vlastnosti:
- Připraví: Espresso, káva, cappuccino, latte macchiato
- Funkce „MY“ umožní upravit aroma, velikost kávy a množství kávy
- Latte Crema systém připravuje krémově mléčnou pěnu
- Barevný dotykový displej
- Funkce „MY“: Široká nabídka nápojů podle vaši osobní chuti
Máte raději cappuccino s menším množstvím mléka nebo espresso se silnějším aromatem? S novou funkcí „MY“ si přizpůsobíte vybraný nápoj dle vašich chuťových preferencí. Nechte se ohromit nekonečnou variací nápojů.
- Latte Crema systém
Připraví krémovou mléčnou pěnu ve správné teplotě, abyste si své oblíbené cappuccino nebo latte vychutnali až do poslední kapky.
- Čištění a údržba
Čistící funkce na regulaci pěny je automatická (může tak být po použití opět uložena do lednice), zatímco spařovací jednotka i odkapávací tácek jsou vyjímatelné a lze jej jednoduše umýt.